Strona główna forum niemiecki - polski Wyszukaj tłumaczenia w języku niemieckim Bräuchte bitte eine deutsche Übersetzung!
Jakie jest tłumaczenie słowa lub zwrotu w języku niemieckim? Czy moje tłumaczenie jest poprawne? Proszę podać możliwie szeroki kontekst jego użycia.

12.11.2014 23:36:44

Bräuchte bitte eine deutsche Übersetzung!

przez ErikaMuster 777

Brauche bitte eine deutsche Übersetzung! Kann mir da jemand helfen? LG

nie gniewaj się ale nie przyjmę zaproszenia, chyba wole nie wiedzieć co się u ciebie juz teraz dzieje. Widzę że wszystko się układa wiec nie będę się juz zastanawiać... a na pewno będę chodzić struta bo już tak jest ! biore sie w końcu w garść i musze zapomnieć o przeszłość i przestać nią żyć bo mi sie nogdy nie ułoży jak ci jest dobrze to dbaj o to

i chyba mnie rozumiesz bo sam zrobiłeś to samo wyrzucając mnie kiedyś

13.11.2014 02:36:47

Re: Bräuchte bitte eine deutsche Übersetzung!

przez ErikaMuster 777

Oh, da ist mir wohl ein Fehler unterlaufen ;)
Hier nochmal der richtige Text (Frau an Mann):

co sie stalo?

nie gniewaj się ale nie przyjmę zaproszenia, chyba wole nie wiedzieć co się u ciebie juz teraz dzieje. Widzę że wszystko się układa wiec nie będę się juz zastanawiać... a na pewno będę chodzić struta bo już tak jest ! biore sie w końcu w garść i musze zapomnieć o przeszłość i przestać nią żyć bo mi sie nogdy nie ułoży jak ci jest dobrze to dbaj o to

i chyba mnie rozumiesz bo sam zrobiłeś to samo wyrzucając mnie kiedyś

Interfejs: Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文
Feedback