Strona główna forum niemiecki - polski Wyszukaj tłumaczenia w języku polskim Pomoże mi kto przetłumaczyć: Du hast keine Ahnung was du mit
Jakie jest tłumaczenie słowa lub zwrotu w języku polskim? Czy moje tłumaczenie jest poprawne? Proszę podać możliwie szeroki kontekst jego użycia.

08.01.2013 23:00:31

Pomoże mi kto przetłumaczyć: Du hast keine Ahnung was du mit

przez wwwojtek
Proszę o pomoc, muszę to mieć pilnie przetłumaczoneDu hast keine Ahnung was du mit mir machst...Einerseits ist das das schoenste Gefuehl je ich irgendwann hatte, anderseits aber das ist das schlimmste Ding, das mir grade jetzt passieren musste...ich weiss es wirklich nicht was ich jetzt machen soll...

08.01.2013 23:28:27

Re: Pomoże mi kto przetłumaczyć: Du hast keine Ahnung was du mit

przez Gość
wwwojtek napisał(a):Proszę o pomoc, muszę to mieć pilnie przetłumaczone
Du hast keine Ahnung was du mit mir machst...Einerseits ist das das schoenste Gefuehl je ich irgendwann hatte, anderseits aber das ist das schlimmste Ding, das mir grade jetzt passieren musste...ich weiss es wirklich nicht was ich jetzt machen soll...

Nie masz pojęcia, co ty ze mna robisz... Z jednej strony, jest to najpiękniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek miałem,ale z drugiej strony to jest najgorsze, źe mi się to właśnie teraz stać musiało.. Naprawdę nie wiem, co mam teraz zrobić .

Interfejs: Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文
Feedback