angielsko » polski

Tłumaczenia dla hasła „wygranych“ w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Ruletka nie ma żadnych nadludzkich zdolności, ale jest geniuszem przy obliczaniu kursów i wygranych gier.
Od 1905 roku wszystkie sety grano do sześciu wygranych gemów, przy co najmniej dwóch gemach przewagi.
W ciągu kariery zawodowej (1991-2004) wygrała osiem turniejów w grze pojedynczej i jeden w deblu, legitymując się bilansem singlowym 316 wygranych – 225 przegranych meczów.
Lottomaty znajdujące się w kolekturach umożliwiają wypłaty wygranych do 2280 złotych na jeden kupon.
Frustrujący sezon zrekompensował sobie triumfem w kolejnym, w którym odniósł aż siedem wygranych.
Przy ustalaniu kolejności zespołów w tabeli decydowały: punkty i liczba meczów wygranych, współczynnik punktowy (iloraz punktów zdobytych do straconych), współczynnik setowy (iloraz setów zdobytych do straconych).
W przypadku równości wygranych setów 2:2, decydujący set (piąty - tie-break) rozgrywany jest do momentu uzyskania przez jeden z zespołów 15 punktów z różnicą minimum dwóch punktów.
Widzowie chcieli zapomnieć o codziennych troskach, dlatego w komediach królowały wątki wygranych na loterii, bogatych ożenków, bądź też zaskakujących awansów społecznych.
Tego dnia rozegrane zostały dwa pojedynki rundy półfinałowej rozgrywane do 6 wygranych frame'ów.
Oprócz stopni wygranych w tej grze, dodatkowo losowano nagrody rzeczowe spośród wszystkich złożonych kuponów.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina