Tłumaczenia dla hasła „indywidualnym“ w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski)

tokarka z napędem indywidualnym r.ż.

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
W kwalifikacjach miała 21. najwyższy wynik w wieloboju indywidualnym i pomogła polskiej kadrze uplasować się na 13. miejscu drużynowo.
Wobec tego każdy stoi przed dwoma typami powrotu: indywidualnym i zbiorowym.
Jednocześnie był pierwszym Norwegiem, który zwyciężył na igrzyskach w biegu indywidualnym.
W lutym 2018 ponownie wystąpił w mistrzostwach świata juniorów – w konkursie indywidualnym był 13., a zmaganiach drużynowych 10. (mężczyźni) i 11. (mikst).
Organizacja opierała się na indywidualnym członkostwie poszczególnych gleboznawców.
Stażysta będący lekarzem, w ramach odbywania stażu, pełni dyżury medyczne, zwane dalej „dyżurami”, zgodnie z ramowym programem i indywidualnym harmonogramem ustalonym przez opiekuna stażu.
W konkursie indywidualnym skoczków na pierwszych z tych zawodów uplasował się na 13. pozycji, a w rywalizacji indywidualnej na mistrzostwach świata juniorów zajął 53. pozycję.
Tam jej najlepszym wynikiem indywidualnym było 10 miejsce w sprincie techniką dowolną.
Nauki o kulturze mają natomiast do czynienia z jednorazowym, indywidualnym i jednostkowym przedmiotem, dlatego postępują zgodnie z metodą „idiograficzną”.
Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: biegu indywidualnym mężczyzn na 20 km i zawodach drużynowych mężczyzn (w których sumowano wyniki trzech najlepszych zawodników z danego kraju).

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina