polsko » niemiecki

Tłumaczenia dla hasła „minutowa“ w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski)

wskazówka minutowa
niemiecko » polski

Tłumaczenia dla hasła „minutowa“ w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki)

wskazówka r.ż. minutowa

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
W przypadku wyniku remisowego w meczu finałowym rozgrywana jest 30-minutowa dogrywka, a w przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia rozgrywana jest seria rzutów z punktu karnego.
pl.wikipedia.org
W sezonie 2008 10-minutowa sesja rozgrzewkowa w dniu wyścigu została przesunięta z godzin porannych na godzinę 13:05, czyli 55 minut przed startem wyścigu.
Sekundnik to wskazówka najczęściej umieszczana centralnie razem z dwoma głównymi, która informuje obserwatora o aktualnie upływającej sekundzie z danej minuty (którą wskazuje wskazówka minutowa).

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | български | English | Español | Français | Italiano | Polski | Русский | Slovenščina | Srpski