Tłumaczenia dla hasła „równoważnia“ w rosyjsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » rosyjski)

polski
Po złoto sięgała w ćwiczeniach wolnych w 1958 i na równoważni w 1962.
Wywalczyła trzy złote krążki (poręcze, równoważnia, ćwiczenia wolne), dwa srebrne (wielobój i drużyna) i jeden brązowy (skok).
W 2009 roku postanowiła jednak znów podjąć treningi, początkowo skupiając się na skoku oraz na ćwiczeniach na równoważni.
W finale wieloboju drużynowego, pomogła kadrze rosyjskiej w zdobyciu brązowego medalu, po czym uplasowała się na drugiej pozycji na poręczach oraz trzeciej na równoważni.
Mimo kilku błędów w ćwiczeniach wolnych, była również trzecią rezerwową do finału (13,900) i zajęła 25. miejsce na poręczach i równoważni.
W finałach na przyrządach, uplasowała się na 5. miejscu na poręczach (14,700) oraz wygrała złoto w ćwiczeniach na równoważni (15,333).
Równoważnie: jest to algorytm, którego czas działania jest ograniczony przez wielomian od wielkości wejścia i maksymalnej wartości liczbowej występującej w opisie problemu.
Triumfowała w drużynowym wieloboju, była druga w ćwiczeniach na równoważni.
Do finałów nie udało się zakwalifikować w ćwiczeniach wolnych i na równoważni.