Tłumaczenia dla hasła „piętnastominutowy“ w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski)

piętnastominutowy [pjetnastominutovɨ] PRZYM.

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Mecz rozgrywany jest w dwóch częściach (po 10 minut każda) z piętnastominutową przerwą.
pl.wikipedia.org
Bardziej spodobało się im jego krótkie, piętnastominutowe wystąpienie od długich przemówień jego rywali.
Dni pracy zaczynały się o 7 rano i kończyły o 23:30, z godzinną przerwą między obiadem a kolacją, czasem piętnastominutową przerwą na posiłki.
Ponadto musieli odbywać piętnastominutowe przerwy w każdej godzinie zdjęć.
Wewnątrz znajdowały się rzeczy codziennego użytku, takie jak: kłębek nici, lalka, księga z opisem kapsuły i jej twórców, flakonik z nasionami zboża, mikroskop i piętnastominutowa kronika filmowa.
Po piętnastominutowym ostrzale wszyscy zdolni do działania żołnierze, bez względu na specjalność wojskową, ruszyli do ataku.
Piętnastominutowy występ przed przedstawicielami wytwórni wystarczył na podpisanie kontraktu na nagranie dwóch następnych albumów.
Mecze składają się z dwóch półgodzinnych połówek, z piętnastominutową przerwą na pół.
Przed emisją serii za pośrednictwem internetu opublikowano pięć piętnastominutowych prequeli, które pojawiały się kolejno raz na dwa dni od 18 maja 2015 roku.
Blisko 100 km po starcie ucieczka uzyskała bardzo dużą, piętnastominutową przewagę nad peletonem.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | български | English | Español | Français | Italiano | Polski | Русский | Slovenščina | Srpski