Tłumaczenia dla hasła „sztafecie“ w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki)

zmiana r.ż. w sztafecie

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
W Dubaju wygrał ponadto dwa brązowe medale w sztafecie, na 4 × 100 m stylem dowolnym oraz 4 × 100 m stylem zmiennym.
pl.wikipedia.org
Sięgnął po złoto w sztafecie w stylu zmiennym, indywidualnie był trzeci w wyścigu na 200 metrów motylkiem.
Mistrz świata z Dubaju (2009) w tej samej sztafecie.
Ruck zdobyła także srebrne medale w sztafetach kraulowych 4 × 100 i 4 × 200 m oraz w sztafecie 4 × 100 m stylem zmiennym.
Na tych samych mistrzostwach był także jedenasty na dystansie 50 km klasykiem i ósmy w sztafecie.
Złoto zdobyła w konkurencjach 100 m stylem grzbietowym oraz w sztafecie 4 × 100 m stylem zmiennym, a brąz w sztafecie kraulowej 4 × 100 m.
Czwarty złoty krążek zdobyła w 1956 w sztafecie kraulowej 4 × 100 m.
Rok później wystartował na mistrzostwach świata juniorów w tej samej miejscowości, gdzie zajął między innymi 13. miejsce w sztafecie i 22. miejsce w biegu pościgowym.
W 2016 roku wystąpiła na mistrzostwach świata w Oslo, gdzie zajęła między innymi 43. miejsce w sprincie oraz czternaste w sztafecie.
Poza tym była piąta w sztafecie mieszanej i dziewiętnasta w biegu masowym.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | български | English | Español | Français | Italiano | Polski | Русский | Slovenščina | Srpski