Tłumaczenia dla hasła „dogrywka“ w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano klasyczną dogrywkę 2 x 15 minut.
pl.wikipedia.org
Do wyłonienia zotego medalisty oraz brązowego koenieczne było preprowadzenie dogrywki.
Wobec remisu w regulaminowym czasie gry rozegrano pięciominutową dogrywkę.
W przypadku remisu po upływie regulaminowego czasu gry przeprowadza się dogrywka.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut (obowiązywała zasada złotej bramki).
Dogrywka niebyła rozgrywana dlatego mecz finałowy został powtórzony.
Przykładowo, jeśli bramka pada w 100. minucie (w 10 min. dogrywki), wówczas dogrywka będzie trwać jeszcze przez 10 minut.
W przypadku, gdy dogrywka również nie przyniesie rozstrzygnięcia o zwycięstwie decyduje różnica wagi (gdy jest większa niż 10 kg), a w ostateczności test tameshi-wari.
Gdy po 3 meczach zachodził remis w punktach rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut z zasadą złotej bramki która decydowała o awansie.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?