Tłumaczenia dla hasła „dwubój“ w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski)

Przykładowe zdania ze słowem dwubój

dwubój klasyczny

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Podrzut zakończył na 9. miejscu, a z wynikiem 265 kilogramów (poprawił rekord życiowy) w dwuboju zajął 11. miejsce w stawce 20 zawodników.
Rok później, zdobyła kolejny złoty medal, tym razem w kategorii +75 kg (w dwuboju osiągnęła 190 kg).
Nie należy mylić biathle z podobnie brzmiącą inną popularną dyscypliną sportu, jaką jest biathlon, czyli dwubój zimowy (biegi narciarskie i strzelectwo).
W podrzucie zajęła piątą pozycję, a w dwuboju zajęła czwarte miejsce (215 kg w dwuboju).
Wśród zawodników sklasyfikowanych zajął ostatnie 17. miejsce, osiągając w dwuboju 282,5 kilograma (120 kilogramów w rwaniu i 162,5 kilograma w podrzucie).
Podrzut zakończył na 2. miejscu, a z wynikiem 397 kilogramów w dwuboju zajął 2. miejsce (w stawce 11 zawodników).
W dwuboju osiągnął 90 kilogramów, a w końcowej klasyfikacji uplasował się na ostatnim, 5. miejscu.
Wśród zawodników sklasyfikowanych zajął ostatnie 22. miejsce, osiągając w dwuboju 180 kilogramów (75 kilogramów w rwaniu i 105 kilogramów w podrzucie).
Jego rekord życiowy w dwuboju wynosi 392,5 kg (1989).
Podczas igrzysk olimpijskich młodzieży w 2010 roku był piąty w kategorii poniżej 56 kilogramów z wynikiem 225 kg w dwuboju.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?