angielsko » polski

Tłumaczenia dla hasła „kwalifikacyjnej“ w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Dwie drużyny, które wygrały rozgrywki w swojej konferencji (kolejność ustalano na podstawie łącznej tabeli) trafiły – z pominięciem rundy kwalifikacyjnej – do półfinałów.
Zawodnicy, którzy przegrali w fazie kwalifikacyjnej, mogli wystąpić w turnieju jako szczęśliwi przegrani.
Boot startował na tych igrzyskach również w skoku w dal, w którym zajął 8. miejsce w serii kwalifikacyjnej i nie wszedł do finału.
W drugiej sesji kwalifikacyjnej wystąpiła ponad półtoragodzinna przerwa spowodowana ulewnymi opadami deszczu.
Weekend wyścigowy składa się z dwóch sesji treningowych w piątek, sesji kwalifikacyjnej oraz wyścigu w sobotę oraz kwalifikacji i wyścigu w niedzielę.
W 1960 wystartował na igrzyskach olimpijskich, jednakże nie przeszedł rundy kwalifikacyjnej.
Natomiast pozostali zawodnicy o występ w finale będą walczyli w 2. rundzie kwalifikacyjnej, w której przepustkę do finału uzyska 10 najlepszych zawodników.
Zawody składały się z dwóch rund: kwalifikacyjnej i finałowej.
Ostateczny wynik uzyskany przez poszczególnych zawodników w rundzie finałowej jest sumą punktów uzyskanych w rundzie kwalifikacyjnej i finałowej.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina