Tłumaczenia dla hasła „półfinału“ w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski)

awans do półfinału

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Gdy rywalizacja w dwumeczu ćwierćfinałowym oraz półfinału jak i w meczach 1/8 finału oraz finałowym był remis, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.
pl.wikipedia.org
W pierwszej rundzie rywalizowano w czterech grupach z których dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinału.
Lepiej powodziło jej się w Dubaju, gdzie doszła do półfinału.
Dwóch najszybszych kajakarzy z każdego półfinału oraz dwóch z najlepszymi czasami awansowało do finału.
Czterech najszybszych kajakarzy z każdego półfinału awansuje do finału.
Nie mógł zagrać w finale, pauzując za czerwoną kartkę z półfinału otrzymaną w wyniku przepychanki rywalami i lekarzami.
Ghana nie wykorzystała rzutu karnego, a Urugwaj wygrał w serii rzutów karnych i awansował do półfinału.
Po zakończeniu okresu głosowania, podliczeniu i pełnej weryfikacji wyników, półfinalista z największą liczbą głosów zostaje ogłoszony zwycięzcą półfinału i zapewnia sobie miejsce w finale.
Po awansie z kwalifikacji dobrnęła do półfinału w turnieju głównym.
Wygrał tę walkę jednogłośnie na punkty (114-112, 115-111, 116-110), awansując do półfinału imprezy.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina