Tłumaczenia dla hasła „czternasta“ w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Siódma na mistrzostwach świata w 1993; czternasta w 1995.
Szesnasta na igrzyskach europejskich w 2015 i czternasta w 2019 roku.
W konkurencjach indywidualnych najwyższą pozycję zajęła w sprincie, w którym była czternasta.
Na tych samych igrzyskach była trzynasta na 1500 m czternasta na 1000 m, a bieg na 500 m ukończyła na 23. miejscu.
N – czternasta litera alfabetu łacińskiego, osiemnasta litera alfabetu polskiego.
Brał też udział w sztafecie 4 × 100 m stylem zmiennym, która w eliminacjach była czternasta.
Na tych samych mistrzostwach była także czternasta w biegu na 10 km stylem klasycznym i osiemnasta na dystansie 30 km stylem dowolnym.
W klasyfikacji generalnej była czternasta, w kombinacji czwarta, a w slalomie zajęła jedenaste miejsce.
Na tej samej imprezie była także jedenasta w starcie masowym i biegu na 1500 m, a na dystansie 3000 m była czternasta.
Dzień później była czternasta w sprincie stylem klasycznym.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | български | English | Español | Français | Italiano | Polski | Русский | Slovenščina | Srpski