polsko » rosyjski

Tłumaczenia dla hasła „gola“ w polsko » rosyjski słowniku (Przełącz na rosyjsko » polski)

rosyjsko » polski

Tłumaczenia dla hasła „gola“ w rosyjsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » rosyjski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
W spotkaniu z tym klubem był bliski strzelenia gola z przewrotki.
pl.wikipedia.org
Przez cztery sezony rozegrał dla tego klubu 76 meczów i zdobył jednego gola.
Dla rezerw Madagaskarczyk zagrał 17 razy, nie strzelając żadnego gola.
Kilka chwil po wejściu na murawę miał szansę na zdobycie gola, jednak jego strzał prawą nogą z kilku metrów poszybował ponad bramką rywali.
Cardona strzelił w nim wyrównującego gola, lecz około 30 minuty został kopnięty w klatkę piersiową przez rywala i był zmuszony zejść z boiska z kontuzją.
W swojej karierze rozegrał 23 mecze w reprezentacji Węgier, w których strzelił 1 gola.
W sumie w kadrze wystąpił siedemnastokrotnie; nie zdobył gola.
Pierwszego dnia strzelił dwie bramki w tym jedną po rzucie karnym (2:0, 11 lipca 1936), zaś nazajutrz zdobył jednego gola i przestrzelił „jedenastkę” (3:1, 12 lipca 1936).
W razie remisu w czasie regulaminowym stosuje się dogrywki z zasadą „nagłej śmierci” – odpowiednik „złotego gola” w piłce nożnej.
Zadebiutował w niej w marcu, a pierwszego gola strzelił dwa miesiące później - 23 maja - kiedy to pokonał bramkarza reprezentacji Hongkongu.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?