Tłumaczenia dla hasła „zasledovalen“ w słoweńsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » słoweński)

zasledovál|en <-na, -no> PRZYM. SPORT

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

słoweński
V šprintu je zasedla 59. mesto, v zasledovalnem teku je odstopila, v teku na 15 km pa je osvojila 21. mesto.
sl.wikipedia.org
Na 5 km je osvojila 34. mesto, v teku na 10 km je bila 18., v zasledovalnem teku pa je končala na 34. mestu.
Sodelovala je v šprintu na 7,5 km, v zasledovalnem teku na 10 km ter v teku na 15 km.
PIT se začne, ko zasledovalno vozilo potegne ob bežeče vozilo, tako da je del zasledovalnega vozila pred sprednjimi kolesi poravnan z delom ciljnega vozila za zadnjimi kolesi.
Discipline se delijo na šprinterske (šprint, vožnja na čas, olimpijski šprint, keirin) in vzdržljivostne (posamična in ekipna zasledovalna vožnja, dirka na točke, madison).
V ekipni zasledovalni vožnji namesto dveh kolesarjev tekmujeta dve ekipi.
V zasledovalnem teku je osvojila 23. mesto, štafeta pa je zasedla 9. mesto.
Prvič sta potekali zasledovalni tekmi.
V biatlonu je na teh igrah sodelovala v šprintu na 7,5 km ter na zasledovalnem teku na 10 km.
Zasedel je 27. mesto v šprintu, 29. mesto v zasledovalnem teku ter 13. mesto v teku na 20 km.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?