polsko » angielski

Tłumaczenia dla hasła „aukcji“ w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski)

angielsko » polski

Tłumaczenia dla hasła „aukcji“ w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Klasyczny przypadek aukcji internetowej odpowiada aukcjom prowadzonym w tradycyjny sposób.
pl.wikipedia.org
Taki sposób przeprowadzania aukcji nazywany jest techniką (aukcją) angielską.
pl.wikipedia.org
Wkrótce, w 1798 roku, obraz został wystawiony na londyńskiej aukcji.
pl.wikipedia.org
Teoria aukcji – dział stosowanej mikroekonomii i teorii gier badający rynki aukcyjne i zachowania ich uczestników.
pl.wikipedia.org
Jednak konkurs uległ zakończeniu, zagadka nie została odgadnięta i zapadła decyzja by sygnet sprzedać na aukcji.
pl.wikipedia.org
Alternatywą aukcji statycznej jest aukcja dynamiczna pozwalająca na wielokrotne składanie ofert na podstawie decyzji graczy na rynku.
pl.wikipedia.org
Wierzyciel, żeby je zastąpić musiałby wpłacić odpowiednią kwotę na konto, na które miałyby zostać przelane środki pochodzące ze sprzedaży lub aukcji.
pl.wikipedia.org
Nieznana jest proweniencja dzieła, do kościoła trafiła drogą zakupu na aukcji dzieł sztuki w 1986.
pl.wikipedia.org
Skrill umożliwia obsługę płatności dla stron internetowych, serwisów aukcji online i pozostałych podobnych serwisów.
pl.wikipedia.org
W aukcji może wziąć udział dowolnie wielu graczy.
pl.wikipedia.org

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina