polsko » hiszpański

Tłumaczenia dla hasła „gola“ w polsko » hiszpański słowniku (Przełącz na hiszpańsko » polski)

hiszpańsko » polski

Tłumaczenia dla hasła „gola“ w hiszpańsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » hiszpański)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
W sumie w kadrze wystąpił siedemnastokrotnie; nie zdobył gola.
pl.wikipedia.org
W hokeju na lodzie asysta przyznawana jest maksymalnie dwóm zawodnikom, którzy podali do zdobywcy gola.
Choć gospodarzom nie brakowało okazji do strzelenia gola na 2:1, wynik remisowy utrzymał się już do końca spotkania i tytuł zdobyła stołeczna drużyna.
W 20 spotkaniach (18 rozstrzygniętych i 2 remisowych) - rozegranych w jej ramach - uzyskano 84 bramki, co daje średnią 4,20 gola na mecz.
Zadebiutował w niej w marcu, a pierwszego gola strzelił dwa miesiące później - 23 maja - kiedy to pokonał bramkarza reprezentacji Hongkongu.
Cardona strzelił w nim wyrównującego gola, lecz około 30 minuty został kopnięty w klatkę piersiową przez rywala i był zmuszony zejść z boiska z kontuzją.
Jedną z przyczyn porażki w poprzednim finale była nerwowość, co objawiło się w szybkim straceniu gola.
Bebeto jako pierwszy piłkarz w historii wykonał tzw. „kołyskę” – gest przypominający kołysanie dziecka, wykonywany po strzeleniu gola.
W razie remisu w czasie regulaminowym stosuje się dogrywki z zasadą „nagłej śmierci” – odpowiednik „złotego gola” w piłce nożnej.
W reprezentacji zadebiutował 16 czerwca w wygranym 3:2 towarzyskim meczu z Mali, w którym strzelił gola.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?