niemiecko » polski

Tłumaczenia dla hasła „remisu“ w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
W razie remisu po 3 tercjach jest zarządzana trzyminutowa dogrywka.
W razie remisu w czasie regulaminowym stosuje się dogrywki z zasadą „nagłej śmierci” – odpowiednik „złotego gola” w piłce nożnej.
W przypadku remisu w fazie pucharowej, organizowana jest dogrywka składająca się z dwóch pięciominutowych części, z uwzględnieniem reguły nagłej śmierci.
Jeśli nastąpi sytuacja remisu 6:6 w gemach, to rozgrywany jest tie-break, czyli specjalny gem, w którym gra toczy się do siedmiu punktów.
Napastnik tyszan zamarkował strzał, a następnie uderzył w długi róg pod poprzeczkę i doprowadził do remisu.
Ówczesny regulamin nie rozstrzygał remisu, dlatego zwycięzcami zostały wszystkie cztery kraje.
W fazie grupowej w razie remisu po dziewięćdziesięciu minutach grano dogrywki.
Zawodnicy, którzy mieli więcej pieniędzy na koncie wchodzili do finału (w przypadku remisu dogrywka – 9. hasło; która grupa zgadła je jako pierwsza, przechodziła do finału).
Wygrana drużyna inkasuje 1 punkt, w przypadku remisu obydwie otrzymują pół punktu.
Mistrz świata co prawda szybko objął prowadzenie, wygrywając 2. partię, ale już w kolejnym pojedynku pretendent odrobił straty i doprowadził do remisu.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | български | English | Español | Français | Italiano | Polski | Русский | Slovenščina | Srpski