Tłumaczenia dla hasła „punkt“ w polsko » rosyjski słowniku (Przełącz na rosyjsko » polski)

punkt

II . punkt ADV pot.

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Uzbierane dwa punkty dały mu wówczas dwudzieste miejsce w końcowej klasyfikacji kierowców.
Urazy czaszki, mózgu i opon mózgowych z punktu widzenia neurologji i psychjatrji.
Nie stawała na podium jednak trzy razy zdobyła punkty i zakończyła ten sezon na niezłym jak na debiutantkę 13 miejscu.
Podczas gdy w głównej serii nie był klasyfikowany, w edycji zimowej z dorobkiem 38 punktów uplasował się na 11 pozycji w klasyfikacji generalnej.
Dorobek 40 punktów dał mu tytuł wicemistrzowski serii.
W maju para wystąpiła w półfinale imprezy i nie zakwalifikowała się do stawki finałowej, zajmując ostatecznie przedostatnie, 21. miejsce z pięcioma punktami na koncie.
Forbes mimo dobrej walki przegrał jednogłośnie na punkty.
Uzbierane 84 punkty dały mu dwunastą pozycję w klasyfikacji generalnej.
Z dorobkiem 48 punktów uplasował się tam na 16 pozycji w klasyfikacji generalnej.
Dorobek 337 punktów dał mu tytuł mistrza serii.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?