polsko » hiszpański

Tłumaczenia dla hasła „aukcji“ w polsko » hiszpański słowniku (Przełącz na hiszpańsko » polski)

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Skrill umożliwia obsługę płatności dla stron internetowych, serwisów aukcji online i pozostałych podobnych serwisów.
pl.wikipedia.org
Zajmuje się teoretyczną i empiryczną mikroekonomią, przede wszystkim stosowaną teorią aukcji, oraz ekonometrią.
pl.wikipedia.org
Radził on stworzyć kolegialny urząd zarządzający skarbem koronnym, opowiadał się za protekcjonizmem celnym, przedstawił potrzebę oraz możliwości aukcji wojska, a także postulował zmiany w systemie sądownictwa, zwłaszcza korekturę trybunału koronnego.
pl.wikipedia.org
Nieznana jest proweniencja dzieła, do kościoła trafiła drogą zakupu na aukcji dzieł sztuki w 1986.
pl.wikipedia.org
Jednak konkurs uległ zakończeniu, zagadka nie została odgadnięta i zapadła decyzja by sygnet sprzedać na aukcji.
pl.wikipedia.org
Teoria aukcji – dział stosowanej mikroekonomii i teorii gier badający rynki aukcyjne i zachowania ich uczestników.
pl.wikipedia.org
W 2012 roku jednostka została przeznaczona na złom i sprzedana na aukcji za kwotę 2,5 mln dolarów.
pl.wikipedia.org
Zmarnowano przez to kilkakrotnie niezwykle korzystną koniunkturę dla aukcji wojska i reformy państwa (sejmy 1738, 1744, 1746 i 1748).
pl.wikipedia.org
Wierzyciel, żeby je zastąpić musiałby wpłacić odpowiednią kwotę na konto, na które miałyby zostać przelane środki pochodzące ze sprzedaży lub aukcji.
pl.wikipedia.org
W aukcji może wziąć udział dowolnie wielu graczy.
pl.wikipedia.org

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?

Wyślij nowe hasło.

Interfejs: Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Русский