Tłumaczenia dla hasła „czwarte“ w polsko » hiszpański słowniku (Przełącz na hiszpańsko » polski)

Tłumaczenia dla hasła „czwarte“ w hiszpańsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » hiszpański)

takt r.m. (na) dwie czwarte

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Trzecie miejsce, gdy zawodnik z kraju będzie w pierwszej 100, a czwarte, gdy zawodnik znajdzie się w pierwszej 30 rankingu.
W finale zajęli czwarte miejsce po prezentacji dwóch tańców (cha-chy i showdance z elementami rumby i samby).
Pokrywy z podłużnymi, punktowanymi rowkami z których czwarte schodzą się ze zwykłymi u kątów barkowych w pobliżu podstawy..
Trzy czwarte zbiorów stanowiły skonfiskowane przez rewolucjonistów dobra królewskie i kościelne.
W kolejnym sezonie zajęła czwarte miejsce w biegu na 800 metrów podczas mistrzostw świata juniorów oraz była dwukrotną medalistką kolejnej edycji mistrzostw krajów nordyckich juniorów.
Czwarte ukazuje uzdrowienie paralityka a kolejne uzdrowienie opętanego przez demony.
Trzecie i czwarte równanie przypomina równania na amplitudy drgań tłumionych liniowych, ale przy częstotliwość wymuszająca jest trzy razy mniejsza od częstotliwości rezonansowej.
Ostatecznie zajął czwarte miejsce w głosowaniu publiczności, nie docierając do finału.
Nigdy nie zdobyła medalu mistrzostw świata, jej najlepszym wynikiem było czwarte miejsce wywalczone podczas wielobojowych mistrzostw świata w Östersund w 1960 roku.
Wizerunki proroków współgrają ze sobą, w ujęciu trzy czwarte, zwracają się ku centrum i stanowią swoje lustrzane odbicia.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?