Tłumaczenia dla hasła „uplasować się“ w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski)

uplasować się f. dk. of plasować się

plasować się <f. dk. u-> CZ. cz. zwr.

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

polski
Uzbierane 5 punktów pozwoliło mu uplasować się na 26 lokacie w klasyfikacji kierowców.
Po pierwszym skoku zajmował trzecie miejsce, by ostatecznie uplasować się na piątej pozycji, ze stratą 8,5 pkt do podium.
Dorobek pięciu punktów pozwolił mu uplasować się na 20. miejscu w końcowej klasyfikacji.
W kwalifikacjach miała 21. najwyższy wynik w wieloboju indywidualnym i pomogła polskiej kadrze uplasować się na 13. miejscu drużynowo.
Uzbierane 182 punkty pozwoliły mu uplasować się na trzecim miejscu w klasyfikacji klasy narodowej.
Wyniki te pozwoliły przedsiębiorstwu uplasować się w 2015 na 4. miejscu według masy towarów i na 3. miejscu według pracy przewozowej.
Punkty dodane ze względu na długość najazdu pozwoliły mu uplasować się na trzeciej pozycji.
Po zakończeniu sezonu 2017/18 uplasował się na przedostatnim 6.pozycji w 2 grupie.
Uzbierane 8 punktów pozwoliło mu uplasować się na 22 pozycji w klasyfikacji generalnej.
Jej rezultat – 345 punktów, był drugim wynikiem w drużynie, a w zawodach indywidualnych pozwolił jej uplasować się na szóstej pozycji (rok wcześniej była piąta).

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?