słoweńsko » niemiecki

Tłumaczenia dla hasła „uvrstiti“ w słoweńsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » słoweński)

uvrstí|ti <-m; uvŕstil> CZ.

uvrstiti f. dk. od uvrščati:

I . uvѓšča|ti <-m; uvrščal> cz. ndk. CZ. cz. przech.

II . uvѓšča|ti <-m; uvrščal> cz. ndk. CZ. cz. zwr. uvѓščati se

Przykładowe zdania ze słowem uvrstiti

uvrstiti se v pôlfinále

Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS)

słoweński
Na ostalih dirkah pa se dirkačem ni uspelo uvrstiti bolje od enajstega mesta.
sl.wikipedia.org
Tedaj se je udeležil zadnjih treh tekem sezone 1997-98 in se na nobeni ne uvrstil med trideseterico.
Tekmovalca, ki sta prejela najmanj telefonskih glasov, sta se uvrstila v izločilni boj.
Ameriški filmski inštitut ga je leta 2001 uvrstil na 80. mesto stotih najboljših ameriških trilerjev.
V skupnem seštevku svetovnega prvenstva se je z 19 osvojenimi točkami na koncu sezone uvrstil na šesto mesto.
Pesem je bila predstavljena v drugem polfinalnem večeru in zasedla 11. mesto z 43 točkami ter se tako ni uvrstila v finalni večer.
Britanski filmski inštitut ga je uvrstil na 55. mesto najboljših britanskih filmov 20. stoletja.
V sezoni 1984/85 so se člani po zmagi na turnirju uvrstili v 2. ligo.
Do konca sezone je na sedmih dirkah osvojil točke in jih vsega skupaj zbral štirinajst, vendar se na stopničke tega leta ni uvrstil niti enkrat.
S številom študentov na 1.000 prebivalcev (37) pa se je ta regija uvrstila na prvo mesto.

Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?